Firma WALKO na łódzkim rynku nieruchomości funkcjonuje od 33 lat. Początkowo zajmowała się projektowaniem domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i inwestycji deweloperskich, od 11 lat jest to również firma deweloperska.

Skupiamy się na łódzkim rynku, oferując mieszkania i domy singlom, małżeństwom, rodzinom z dziećmi i osobom starszym. Najważniejszy jest dla nas komfort Klientów, dlatego w naszych inwestycjach kładziemy nacisk na jakość i funkcjonalność. Wszystkie budynki są przyjazne dzieciom, osobom starszym i niepełnosprawnym, dzięki windom i szerokim, dobrze oświetlonym korytarzom. Stawiamy na praktyczne rozwiązania- staramy się maksymalnie wykorzystać powierzchnię każdego lokalu. W aneksach kuchennych projektujemy okna, aby umożliwić ich oddzielenie, w przedpokoju zawsze znajdzie się miejsce na dużą szafę, a w większych mieszkaniach zapewniamy oddzielną toaletę. Aby zabezpieczyć środki Klientów, wszystkie inwestycje realizujemy w oparciu o ustawę deweloperską, rachunki powiernicze prowadzimy w banku PKO BP S. A.

Dotychczas zrealizowaliśmy 7 inwestycji deweloperskich, ostatnia, to Warecka 13. Najnowszy projekt, to Siedlisko Złotno.

2 762

m2 powierzchni w ofercie

136

sprzedanych mieszkań i domów

7

zrealizowanych inwestycji

11

lat na rynku łódzkim