Ul. Cieplarniana, działka nr 59/4- na granicy Złotna i Teofilowa powstaje nowa inwestycja firmy WALKO- Siedlisko Złotno.

Będzie to osiedle 24 domów jednorodzinnych o powierzchni od 70,89 m2 do 77,64 m2. Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 110 m2 do 221 m2. Na dwóch drogach wewnętrznych znajdują się miejsca postojowe dla każdego z domów.

Ceny domów, to 330 000 zł lub 360 000 zł, w zależności od wielkości domu. Koszt miejsca postojowego, to dodatkowo 15 000 zł.

Domy będą oddawane do użytkowania od marca 2019 roku.

Siedlisko Złotno jest zlokalizowane blisko ulicy Cedry i Judyma, pozwala na szybki dojazd do centrum miasta, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (ulicami Traktorową i Rąbieńską). W okolicy znajdują się sklepy, placówki oświatowe, jednak bezpośrednie otoczenie, to zieleń oraz inne domy jednorodzinne.

Osiedle zaprojektowane jest w minimalistycznym, skandynawskim stylu, przyjaznym dla mieszkańców, jednocześnie z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni i z dbałością o prywatność. Wysoki standard wykończenia i ciekawa architektura sprawią, że osiedle będzie ciekawym, bezpiecznym i atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.
W cenie mieszkania oferujemy niewielkie domy, standardowo z salonem i łazienką w parterze, trzema sypialniami i łazienką na piętrze, do dowolnej aranżacji.

Domy budowane będą w technologii tradycyjnej, z monolitycznymi stropami. Do inwestycji doprowadzona będzie miejska kanalizacja, ogrzewanie gazowe miejskie, z indywidualnym piecem dla każdego domu.

 

Pobierz:
Standard wykończenia

 

Pobierz:
Plan zagospodarowania osiedla

 

Dom w cenie mieszkania

Dom w cenie mieszkania

Spokojna zielona okolica

Spokojna zielona okolica

Dobra komunikacja z centrum miasta

Dobra komunikacja z centrum miasta

Ciekawa architektura

Ciekawa architektura

Osiedle 24 domów jednorodzinnych

Osiedle 24 domów jednorodzinnych

Domy od 70,89 do 77,64 m<sup>2</sup>

Domy od 70,89 do 77,64 m2

: {{(item.filter === 'number') ? (imageDepth2['pParameters'][item.value] | number : 0) : imageDepth2['pParameters'][item.value]}}

{{item['nr-domu']}} {{item['nr-lokalu']}} {{item['nr-budynku']}} {{item['pietro']}} {{item['liczba-pokoi']}} {{item['powierzchnia-m2']}} m2 {{item['cena-garaz'] | number : 0}} {{item['cena-pom-gosp'] | number : 0}} zł/m2 {{item['cena-brutto'] | number : 0}} {{item['cena-m2'] | number : 0}} {{item['balkon-m2']}} m2 {{item['ogrod-m2']}} m2 {{item['taras-m2']}} m2 {{item['dzialka-m2']}} m2 {{item['status']}} Pobierz